dzienotwartejfurty

DNI OTWARTEJ FURTY

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on twitter

DNI OTWARTEJ FURTY

Przed nami wakacje, dla wielu młodych czas podejmowania decyzji o tym, w którym kierunku pójść, co robić, w czym się rozwijać, gdzie znaleźć swoje miejsce. Otwieramy progi naszego betańskiego domu w Kazimierzu dla dziewcząt, które rozeznają powołanie.

Dla dziewcząt, które może czują się zaproszone na drogę życia zakonnego, ale się boją, wahają, mają wiele pytań, mamy propozycję przyjazdu i spędzenia kilku dni za klasztorną furtą. Po co? Aby dać sobie szansę zmierzenia się z wątpliwościami, z pytaniami “czy to dla mnie, czy się nadaję” oraz przede wszystkim doświadczenia choć odrobinę życia zakonnego na własnej skórze. To dobry czas na wyciszenie, modlitwę i praktykę życia zakonnego.

Zapraszamy do naszej kazimierskiej Betanii wszystkie dziewczęta, które chcą się przyjrzeć naszej codzienności, stać się na moment jego częścią i rzecz jasna spędzić czas na modlitwie, słuchaniu Słowa. 

Termin Waszego pobytu w naszym klasztorku zależy od Was i oczywiście naszych możliwości. Zapraszamy do kontaktu, aby móc ustalić termin przyjazdu.

Jeśli pragniesz przyjechać na takie indywidualne rozeznanie, na czas włączenia się w życie sióstr nowicjuszek – napisz do nas wiadomość. – betaniamlodym@betanki.pl

DNI OTWARTEJ FURTY

Nie polegaj nigdy na sobie, lecz zawsze ufaj Panu Jezusowi i spoczywaj w Bogu.

ks. Józef Małysiak SDS

W sobotę 9 września już po raz XXIII odbyła się parafialna pielgrzymka rowerowa do Matemblewa

W dniach 15 -17 września 2023 r. gościłyśmy w naszym domu w Kazimierzu Dolnym grupę

Ewangelia (Mt 18, 21-35) Przebaczenie Boga uwarunkowane przebaczeniem drugiemu człowiekowi Słowa Ewangelii według Świętego Mateusza

error: Treści są chronione, przepraszamy :)