img-20221120-wa0033_optimized

CHRYSTUS KRÓL W NASZYCH WSPÓLNOTACH

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on twitter

CHRYSTUS KRÓL W NASZYCH WSPÓLNOTACH

Każda z naszych wspólnot uroczyście świętowała wczorajsze święto patronalne – Jezus Chrystusa Króla Wszechświata. Wszystkie siostry betanki tego dnia odnawiały swoje śluby zakonne w parafiach, przy których posługują, uczestnicząc w Mszy Świętej w intencji Zgromadzenia.

Razem, w duchu siostrzanej miłości i jedności, dziękowałyśmy Bogu za Jego obecność pośród nas, za łaski, których tak hojnie nam udziela, prosząc, aby tej Bożej opieki nad naszym Zgromadzeniem nie zabrakło.

Tego dnia szczególnie cieszyłyśmy się swoją obecnością, pragnąc jeszcze bardziej umacniać siostrzane więzi i razem podążać za Chrystusem, Królem naszych serc. Nie zabrakło także licznych gości, kapłanów, którzy pragnęli mieć także swój udział w naszej radości.

Za wszelkie otrzymane dobro, pamięć i modlitwę dziękujemy!

Nie polegaj nigdy na sobie, lecz zawsze ufaj Panu Jezusowi i spoczywaj w Bogu.

ks. Józef Małysiak SDS

W dniach 20-25.03  siostry postulantki przeżywały czas swoich rekolekcji w naszym Domu Modlitwy za kapłanów

Gwarno i radośnie zrobiło się w kazimierskiej Betanii w miniony weekend. A wszystko za sprawą

Dziś o godz. 6:00 rozpoczęłyśmy Kwartalny Dzień Pokuty, kiedy to do jutra do godz. 6:00

error: Treści są chronione, przepraszamy :)