img-20221120-wa0033_optimized

CHRYSTUS KRÓL W NASZYCH WSPÓLNOTACH

CHRYSTUS KRÓL W NASZYCH WSPÓLNOTACH

Każda z naszych wspólnot uroczyście świętowała wczorajsze święto patronalne – Jezus Chrystusa Króla Wszechświata. Wszystkie siostry betanki tego dnia odnawiały swoje śluby zakonne w parafiach, przy których posługują, uczestnicząc w Mszy Świętej w intencji Zgromadzenia.

Razem, w duchu siostrzanej miłości i jedności, dziękowałyśmy Bogu za Jego obecność pośród nas, za łaski, których tak hojnie nam udziela, prosząc, aby tej Bożej opieki nad naszym Zgromadzeniem nie zabrakło.

Tego dnia szczególnie cieszyłyśmy się swoją obecnością, pragnąc jeszcze bardziej umacniać siostrzane więzi i razem podążać za Chrystusem, Królem naszych serc. Nie zabrakło także licznych gości, kapłanów, którzy pragnęli mieć także swój udział w naszej radości.

Za wszelkie otrzymane dobro, pamięć i modlitwę dziękujemy!

Nie polegaj nigdy na sobie, lecz zawsze ufaj Panu Jezusowi i spoczywaj w Bogu.

error: Treści są chronione, przepraszamy :)