img_8425_optimized

REKOLEKCJE POWOŁANIOWE

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on twitter

REKOLEKCJE POWOŁANIOWE

W dniach 20-22 maja w Lublinie odbywały się rekolekcje powołaniowe dla dziewcząt, których tytułem były trzy hasła: „Rozeznawanie, decyzja, wierność.”

Czy młodzi boją się słowa POWOŁANIE? Otóż nie, bynajmniej nie jest ono straszne dla tych, którzy przybyli na spotkanie rekolekcyjne, aby wejść głębiej w przestrzeń rozeznawania powołania i odpowiadania na nie, dzięki łasce Boga.

Podczas rekolekcji prosiliśmy Ducha Świętego, o Jego obecność i prowadzenie, z wielką ufnością oddawaliśmy się także pod opiekę Maryi, tej która pragnie prowadzić nas w ramiona Jezusa. Eucharystia, modlitwa, konferencje, wspólnota, radość, cisza, kontemplacja Chrystusa i Jego Słowa – tak przebiegał nam czas spotkania.

Dziękujemy Bogu za to, że BETANIA po raz kolejny tworzy dom dla młodych, gdzie króluje przyjaźń i króluje Pan, który nas jednoczy. Prosimy o modlitewne wsparcie dla wszystkich młodych, którzy pragną obrać ścieżkę życia kapłańskiego, czy konsekrowanego, aby szli głosić i dawać Chrystusa, który cały jest MIŁOŚCIĄ MIŁOSIERNĄ.

Nie polegaj nigdy na sobie, lecz zawsze ufaj Panu Jezusowi i spoczywaj w Bogu.

ks. Józef Małysiak SDS
serce jezusa

Obchodzona dziś w Kościele Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, która przypada w piątek po oktawie

We wtorek, 21 czerwca schola dziecięca „Ave” z parafii Świętej Rodziny w Lublinie przeżyła ostatnie

WYCIECZKA DO ZOO

Dnia 18 czerwca dzieci ze wspólnoty „Iskierki Miłosierdzia”, działającej przy parafii NMP Matki Kościoła w