bmwk185_optimized

24-LECIE BMWK

24-LECIE BMWK

4 lutego 1999 roku jako owoc adoracji Chrystusa Eucharystycznego powstała Betańska Misja Wspierania Kapłanów, którą jako Zgromadzenie prowadzimy. 24 lata temu pierwsze osoby (spoza zakonnego grona) z ochoczymi sercami i duchową gorliwością postanowiły w swojej codzienności modlitwą wspierać kapłanów.

Świadectwo powstania misji można przeczytać na stronie BMWK – https://bmwk.pl/swiadectwo-powstania-bmwk/

Dziękujemy Bogu, że już tyle lat pomaga nam prowadzić to dzieło, wciąż je rozwijając, wciąż zaskakując nas Swą miłością i troską o kapłanów i ucząc nas kochania Go właśnie w tych pasterzach, których Sam sobie wybrał.

BMWK nie istnieje bez Was – tych ok. 8tys. ludzi, którzy modlą się z nami za kapłanów każdego dnia. Każda nowa osoba, która dołącza do misji to ogromna radość i dla nas i dla kapłana, który ma świadomość, że są ludzie, którzy chcą go wspierać. To radość nieba. Świadectwo życia ludzi modlących się za kapłanów umacnia także nas – siostry.

24LECIE BMWK

W 2022 roku w misji zostało odprawionych prawie 100 Mszy Świętych w intencji kapłanów, dołączyło 150 nowych osób, a 7868 kapłanów jest już objętych stałą, codzienną modlitwą. Ponadto Pan Bóg odsyłał do nas coraz to więcej osób, które chcą także się modlić za powołania i o powołanych, w związku z czym w misji możecie także towarzyszyć duchowo klerykom.

Dzięki Wam Betańska Misja Wspierania Kapłanów może się rozwijać! Dziękujemy, że jesteście, że wspieracie kapłanów i wspieracie misję! Dziękujemy, że wraz z nami tworzycie tak liczną rodzinę 🙂

➡️Zapraszamy i zachęcamy Cię, do dzielenia się świadectwem modlitwy za kapłanów.

➡️ Tych, którzy się wahają gorąco zapraszamy w nasze szeregi 🙂

Chcę modlić się za kapłana

➡️Teraz także modlić się można w BMWK za kleryka:

Chcę modlić się za kleryka

➡️Nieustannie omadlamy intencje za kapłanów, które na przysyłacie:

Intencje modlitewne za kapłanów

➡️Dziękujemy za wsparcie nie tylko duchowe, ale także finansowe, dzięki któremu drukujemy książeczki z modlitwami, legitymacje i ulotki promujące potrzebę modlitwy za kapłanów oraz opłacamy stronę internetową i paczki dla nowych członków.

➡️W dalszym ciągu w misji można zamawiać Msze Święte w intencji kapłanów:

Biuro intencji mszalnych
24-LECIE BMWK Betańska Misja Wspierania Kapłanów

Jeżeli są wśród nas osoby, które chcą towarzyszyć modlitwą kapłanowi – czekamy i zapraszamy! To piękne być blisko ich kapłańskiego powołania i serca…🙏😇

Zgłoś się tutaj: ⬇️⬇️⬇️

24-LECIE BMWK Betańska Misja Wspierania Kapłanów

✅Na czym modlitwa za kapłana w BMWK?

Wszyscy członkowie Misji włączając się w to dzieło odmawiają specjalną modlitwę do Ducha Świętego za powierzonego im kapłana i do Matki Bożej za całe duchowieństwo. Każda osoba włączona do Misji staje się „cieniem” kapłana, cicho i dyskretnie modlitwą ochrania jego posługę.

Każdy zgłaszający się do modlitwy za kapłana w BMWK otrzymuje legitymację członkowską z ww. modlitwami w intencji kapłana i całego duchowieństwa, modlitewnik BMWK, a także obrazek pamiątkowy dla kapłana (jeśli modli się za wybranego przez siebie kapłana).

Nie polegaj nigdy na sobie, lecz zawsze ufaj Panu Jezusowi i spoczywaj w Bogu.

error: Treści są chronione, przepraszamy :)