s3bnm80rxog62y8edigkrxor9-ct3a_agaezyusobva-_plaintext_638061263067646475_optimized

WSTĄPIENIE DOROTY DO POSTULATU

WSTĄPIENIE DOROTY DO POSTULATU

W Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Maryi nasza wspólnota postulatu powiększyła się o nowe powołanie – Dorotę z Poznania. W trakcie Eucharystii Dorota przyjęła krzyżyk postulancki oraz książeczkę “O naśladowaniu Jezusa”.

W Godzinie Łaski trwałyśmy przed Najświętszym Sakramentem na adoracji, dziękując za każde powołanie w Betanii, ale też wypraszając dalsze łaski dla naszego Zgromadzenia i całego świata.

Po południu nasza młodzież zakonna wyruszyła na spacer odwiedzając Matkę Bożą Kazimierską w Sanktuarium u ojców franciszkanów. Dotarłyśmy też do naszych sióstr spoczywających na cmentarzu, gdzie odmówiłyśmy koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Po powrocie do domu, odśpiewałyśmy nieszpory a na sam koniec dnia wspólnie obejrzałyśmy film pt. “Ziemia Maryi” o tym, jak Maryja bardzo pragnie prowadzić nas do Jezusa.

Dzień bardzo bogaty w wrażenia jak na taką uroczystość przystało. Dorocie i każdej młodej betance, życzymy trwania na tej drodze i by to trwanie było radosne i pełne zakochania w Chrystusie.

Nie polegaj nigdy na sobie, lecz zawsze ufaj Panu Jezusowi i spoczywaj w Bogu.

error: Treści są chronione, przepraszamy :)