img_9975_optimized

REKOLEKCJE DLA DZIEWCZĄT

REKOLEKCJE DLA DZIEWCZĄT

W dniach 9-11 września w Lublinie odbywały się rekolekcje dla dziewcząt. Tematem przewodnim rekolekcji było Najświętsze Serce Jezusa i to jak ono kocha, jak uczy nas budowania więzi.

Za konferencję i posługę sakramentalną w trakcie rekolekcji odpowiedzialny był ks. Piotr – wikariusz z Sanktuarium Świętej Rodziny w Lublinie. W trakcie rekolekcji przypatrywałyśmy się naszym relacjom dzieląc je na trzy poziomy: relacji do samej siebie, relacji do Boga i relacji do bliźniego. Przez rozważanie Słowa Bożego, spędzaniu czasu z samą sobą w trakcie wyjścia na miasto i wreszcie trwając na Adoracji przed Jezusem, zastanawiałyśmy się jak kochamy. Wspólny wniosek, do którego doszłyśmy był taki, że Bóg dał nam jedno serce, którym kochamy i bliźniego i Boga i siebie, i że dopóki nie uwierzymy Miłości Boga względem nas, dopóty nasza miłość bliźniego i samej siebie, będzie  miłością koślawą.

Niewątpliwie czas spędzony w Lublinie przyniesie wielkie owoce w naszej codzienności. Już dziś dziękujemy Jezusowi za te łaski i oczekujemy dalszego Jego działania.

Nie polegaj nigdy na sobie, lecz zawsze ufaj Panu Jezusowi i spoczywaj w Bogu.

error: Treści są chronione, przepraszamy :)