img_20220621_184004_optimized

ZWIEŃCZENIE PRACY SCHOLI „AVE”

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on twitter

ZWIEŃCZENIE PRACY SCHOLI „AVE”

We wtorek, 21 czerwca schola dziecięca „Ave” z parafii Świętej Rodziny w Lublinie przeżyła ostatnie muzyczne spotkanie w tym roku szkolnym. Dzieci z siostrami dziękowały Bogu za cały rok Jego opieki, pracy i śpiewu, którym dzieci ubogacały Msze Święte w niedziele o godz. 10.

Po przygotowaniu dzieci na liturgię Mszy Świętej na najbliższą niedzielę, s. Emmanuela oraz s. Daria podziękowały najstarszym dziewczętom za długoletnią posługę w scholi, wręczyły im dyplomy i prezenty i z radością ostatni raz wyśpiewały te piosenki, które dziewczęta lubią najbardziej. Dziewczyny skończyły już przygodę ze scholą „Ave”, a przed nimi radość wejścia we wspólnotę scholi młodzieżowej. Z wzruszeniem, ale i radością z ich obecności, wszyscy żegnali najstarsze scholistki. Dziewczęta podziękowały również siostrom za spędzony czas, wspólną modlitwę i wysiłek włożony w budowanie wspólnoty i naukę śpiewu.

Radością wczorajszego spotkania były także urodziny jednej z dziewczynek śpiewających w scholi, które uczczone zostały słodkościami, jakie Karolina przyniosła dla wszystkich.

Następnie przyszedł czas na zabawę, tańce, śpiewy i lody, którymi zakończyliśmy spotkanie.

Nie polegaj nigdy na sobie, lecz zawsze ufaj Panu Jezusowi i spoczywaj w Bogu.

ks. Józef Małysiak SDS

Bardzo się cieszymy, że w naszych zakonnych domach gościmy wiele osób, które w Betanii czują

Od 23 do 28 września trwał wyjazd do Zakopanego studentów i młodzieży pracującej z parafii

W dniach 22 – 25 września do Lichenia zjechało ponad 600 młodych osób konsekrowanych na

error: Treści są chronione, przepraszamy :)