IMG-20240628-WA0042

III SERIA REKOLEKCJI ZAKONNYCH I ODNOWIENIE ŚLUBÓW

III SERIA REKOLEKCJI ZAKONNYCH I ODNOWIENIE ŚLUBÓW

W Kazimierzu Dolnym zakończyła się III seria rekolekcji zakonnych. Trwały one od 23 do 28 czerwca. Tematem tych rekolekcji było ,,Miłosierdzie Wcielone”, a prowadził je o. Piotr Kwiecień CM.
Ojciec zachęcał siostry , by wróciły do początku swojego życia oraz do początku historii swojego powołania, by podczas tych rekolekcji mogły przemodlić swoje życie. Nawiązywał również do obrazu Boga, który nosimy w naszych sercach – jaki on jest i czy jest zgodny z Ewangelią?
Na zakończenie rekolekcji odbyła się Adoracja, podczas której siostry ofiarowały siebie Jezusowi. Podczas Mszy Świętej siostry: Zuzanna, Maksymiliana i Józefina odnowiły swoje śluby zakonne na kolejny rok.

Ten rekolekcyjny czas obfitował w łaski, które Bóg przygotował naszym siostrom dla ich wzmocnienia i uświęcenia. Niech radość podążania za Chrystusem umacnia i odświeża powołanie sióstr każdego dnia.

Dziękujemy Bogu także za nasze siostry juniorystki, które odnowiły swoje śluby. Niech Jezus będzie ich inspiracją do świętego życia.

Nie polegaj nigdy na sobie, lecz zawsze ufaj Panu Jezusowi i spoczywaj w Bogu.

error: Treści są chronione, przepraszamy :)