IMG_20230604_161142

II SANKTUARYJNY FESTYN RODZINNY

II SANKTUARYJNY FESTYN RODZINNY

4 czerwca przy Sanktuarium Świętej Rodziny odbył się II Sanktuaryjny Festyn Rodzinny. Do Parku Jana Pawła II w Lublinie przybyło wiele rodzin z dziećmi, a także scholi dziecięcych, które brały udział w konkursie muzycznym – w tym parafialna schola Lilijki Świętego Antoniego, którą opiekuje się s. Estera. Nie zabrakło także występu muzycznego scholi Ave, która funkcjonuje przy parafii Świętej Rodziny, a którą prowadzi s. Franciszka. Występ dzieci był zwieńczeniem występów scholi, które przybyły na festyn.

Dzieci tworzące schole zaprezentowały piękne i radosne pieśni religijne, zapraszając także publiczność do wspólnego śpiewania, a także tańczenia. Wrażeń nie było końca! Radości także, ponieważ po wspólnym koncertowaniu usłyszeliśmy werdykt jury, które nagrodziło każdą scholę paczką słodyczy. Choć zwycięzca został wytypowany jeden.

Docenienie zaangażowania i talentów dzieci jest jeszcze większą motywacją do upiększania śpiewem Mszy Świętych w rodzimych parafiach. Gratulujemy dzieciom i ich opiekunom za tworzenie muzycznych wspólnot.

Nie polegaj nigdy na sobie, lecz zawsze ufaj Panu Jezusowi i spoczywaj w Bogu.

error: Treści są chronione, przepraszamy :)