Bez-tytulddu

STRONA I APLIKACJA BMWK

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on twitter

STRONA I APLIKACJA BMWK

Strona internetowa

Dzięki Bożej pomocy i łasce została stworzona nowa strona Betańskiej Misji Wspierania Kapłanów, która ma na celu ułatwienie kontaktu z osobami zainteresowanymi modlitwą za kapłanów. Na stronie oprócz zgłoszenia się do Misji, czy zgłoszenia prośby o modlitwę za konkretnego kapłana w potrzebie dostępne są rozważania o kapłaństwie, modlitwy a także kapłańskie świadectwa. Zapraszamy na stronę!

strona bmwk

Aplikacja

Bardzo dużo osób wie o istniejącej u nas skrzynce modlitw za kapłanów, która jest obecna na naszej stronie bmwk.pl w zakładce „Intencje”. Dla ułatwienia przysyłania do nas intencji, ale także w celu zachęcenia wszystkich osób, które zaglądają na naszą stronę i chcą modlić się za kapłanów stworzyłyśmy aplikację na telefon, która bezpośrednio przenosi nas do skrzynki modlitw. Tutaj możemy zgłaszać intencje i sami możemy modlić się w intencjach zamieszczonych. Klikając w symbol złączonych dłoni deklarujemy o naszej modlitewnej pamięci.

Aby zainstalować aplikację należy wejść na stronę: https://bmwk.pl/intencje-modlitewne/ i kliknąć w komunikat „Dodaj aplikację BMWK”.

aplikacja bmwk

Wierzymy, że dzięki stronie i aplikacji stworzymy jeszcze szerszy i mocniejszy płaszcz modlitewny nad kapłanami.

Nie polegaj nigdy na sobie, lecz zawsze ufaj Panu Jezusowi i spoczywaj w Bogu.

ks. Józef Małysiak SDS

14 maja dziecięca schola „Ave” z parafii Świętej Rodziny w Lublinie udała się do Bukowej

Ewangelia (J 13, 31-33a. 34-35) Przykazanie nowe daję wam Słowa Ewangelii według Świętego Jana Po

W maju w parafii Księży Zmartwychwstańców od poniedziałku do piątku odbywają się Apele ku czci