DNI OTWARTEJ FURTY

“Powołanie to skarb dla osoby powołanej i całego Kościoła.”

Sługa Boży ks. Józef Małysiak

Rozeznajesz powołanie?

Okres wakacji (ale i nie tylko), to dla wielu młodych czas podejmowania decyzji o tym, w którym kierunku pójść, co robić, w czym się rozwijać, gdzie znaleźć swoje miejsce. Otwieramy progi naszego betańskiego domu w Kazimierzu dla dziewcząt, które rozeznają powołanie.

 

Stań się częścią wspólnoty

Dla dziewcząt, które może czują się zaproszone na drogę życia zakonnego, ale się boją, wahają, mają wiele pytań, mamy propozycję przyjazdu i spędzenia kilku dni za klasztorną furtą. Po co? Aby dać sobie szansę zmierzenia się z wątpliwościami, z pytaniami “czy to dla mnie, czy się nadaję” oraz przede wszystkim doświadczenia choć odrobinę życia zakonnego na własnej skórze. To dobry czas na wyciszenie, modlitwę i praktykę życia zakonnego.

Zapraszamy do naszej kazimierskiej Betanii wszystkie dziewczęta, które chcą się przyjrzeć naszej codzienności, stać się na moment jego częścią i rzecz jasna spędzić czas na modlitwie, słuchaniu Słowa. 

Termin Waszego pobytu w naszym klasztorku zależy od Was i oczywiście naszych możliwości. Zapraszamy do kontaktu, aby móc ustalić termin przyjazdu.

Jeśli pragniesz przyjechać na takie indywidualne rozeznanie, na czas włączenia się w życie sióstr nowicjuszek – napisz do nas wiadomość na e-mail: betaniamlodym@betanki.pl bądź bezpośrednio do sióstr: s. Darii Tyborskiej bądź s. Aleksandry Leśniak.

Dni otwartej furty
error: Treści są chronione, przepraszamy :)