letnie-rekolekcje-w-gdansku-17_optimized

ŻYJ Z PASJĄ!

ŻYJ Z PASJĄ!

Letnie rekolekcje w Gdańsku

W dniach 19-23 lipca nasza gdańska Betania gościła kilkanaście dzielnych, młodych niewiast, które wzięły udział w rekolekcjach wakacyjnych pt. „Last minute z Jezusem”.

Każdego dnia odwiedzał nas specjalny Gość, który przybliżał nam temat  ŻYCIA Z PASJĄ. I tak w piątek przybył ks. Piotr  Nadolski. Rozważył z nami fragment  z Ewangelii o bogatym młodzieńcu, mówiąc, że właśnie młodość jest największym skarbem, który otrzymaliśmy, i który warto oddać Jezusowi, aby to On się nim posłużył.

W sobotę odbyło się spotkanie z p. Sabiną Szuta, który zajmuje się coachingiem. Zaproponowała nam kilka ćwiczeń, aby lepiej poznać siebie i to, jak bardzo Bóg nas obdarował. Opowiedziała nam też o tym, jak działa mózg i skąd się biorą różne nasze  zachowania i reakcje.

W niedzielę spotkałyśmy się z p. Mikołajem Kapustą. Opierając się na konkretnych słowach z Pisma Świętego, pokazał nam, jak Jezus ŻYŁ Z PASJĄ!

Trzy różne osoby, trzy różne spojrzenia na jeden temat, a wspólny główny wątek mówiący, że ŻYĆ Z PASJĄ, to żyć z Chrystusem, w Chrystusie i przez Chrystusa.

Bóg ofiarował nam niezwykły czas, niezwykłych ludzi i niezwykłe odkrycia- chwała Mu za to! Oby to wszystko powoli zaczęło wypełniać się w naszym życiu. ŻYJMY Z PASJĄ! Bo warto!

Już teraz zapraszamy na kolejne spotkania dla Młodych w Betanii! Terminy pojawią się już wkrótce…

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on twitter
Share on linkedin

Nie polegaj nigdy na sobie, lecz zawsze ufaj Panu Jezusowi i spoczywaj w Bogu.

ks. Józef Małysiak SDS

Słowa Ewangelii według Świętego Marka Owego dnia, gdy zapadł wieczór, Jezus rzekł do swoich uczniów:

(Mk 4, 26-34)Jezus mówił do tłumów: „Z królestwem Bożym dzieje się tak, jak gdyby ktoś

Zapraszamy do trzeciej i ostatniej części Q&A, czyli Pytań i Odpowiedzi, które udzieliły Siostry na